Kdo jsem

 

Vítám Vás na svých stránkách.

Jsem astroložka, ale i kartářka  ……… Nataša Králová, kurz astrologie na lopatě  Nataša Králová

 

Narodila jsem se v roce 1964 ve znamení Vodnáře, maturovala na SPŠ strojnické a poté nastoupila do konstrukce ČKD kompresory, vdala se a s manželem vychovala tři děti. V současné době se zabývám astrologií, tarotovými kartami.

Zajímajímá mne mytologie, zvyky předků a inspiruje moudrost našich babiček.

Je to více jak 20 let, co ke mně přišly Tarotové karty a už u mne zůstaly, začaly mi vyprávět příběhy a já se jich začala na ledacos ptát.

Přibližně ve stejnou dobu  jsem se začala zajímat o Astrologii, a postupně jsem absolvovala tři astrologické školy. V letech 2000 – 2002 to byla Škola klasické astrologie u pánů Ing. Zdeňka Bohuslava a Ing Richarda Stříbného. V letech 2003 - 2004  Školu nativní astrologie a její karmické nadstavby u pana Ing. Petra Rastokina. V letech 2005-2007 Astrologickou školu pro statečné - škola humanistické a transpersonální astrologie pana Pavla Turnovského. Od roku 2001 jsem členem Astrologické společnosti ČR, jejíž schůzky pravidelně navštěvuji, od roku 2007 se účastním aktivit Skupiny Zadních astrologů vedené paní Martinou Lukáškovou.

To co jsem se za léta naučila, ráda předávám dál, a to ať už formou kurzů nebo konzultací.

 

Horoskop je pro mne cosi jako hvězdná mapa, která nám pomáhá se orientovat v nepřehledných situacích a ukáže nám, tak jako námořníkovi na moři kompas, správný směr. Vždyť již na Smaragdové desce je psáno: „ …jak nahoře tak dole, jak dole tak nahoře….“

Karty jsou pro mne jakýsi zdroj komunikace, můžeme se jich zeptat na cokoli a ony nám vždy odpoví, ale je na nás, jak jim porozumíme…

………

 

     Z horoskopu dne narození se můžeme dozvědět  „co nám daly hvězdy do vínku“ , jaké schopnosti a tužby si neseme životem a v kombinaci s horoskopem současnosti i vhodnou dobu, kdy a jak tyto schopnosti rozvíjet. Jak se nám to povede a čeho se při tom vyvarovat, se můžeme zeptat karet, nesmíme však zapomenout, že hlavními aktéry jsme my sami, a jak s tím naložíme, záleží jen a jen na nás.

 

 

www.astrologienalopate.cz  2012 - 2018

TOPlist