Kdo jsem

 

Vítám Vás na svých stránkách.

Jsem astroložka, a tak trochu i kartářka  ……… Nataša Králová, kurz astrologie na lopatě  Nataša Králová

 

Narodila jsem se v roce 1964 ve znamení Vodnáře, maturovala na SPŠ strojnické a poté nastoupila do konstrukce ČKD kompresory, vdala se a s manželem vychovala tři děti. V současné době se zabývám astrologií, tarotovými kartami.

Zajímajímá mne mytologie, zvyky předků a inspiruje mne moudrost našich babiček.

Je to více než 25 let, co ke mně přišly Tarotové karty, a už u mne zůstaly. Začaly mi vyprávět příběhy a já se jich začala na ledacos ptát. Své pozatky ráda sdílím, tak jsem se stala členem Tarotové asociace.

Přibližně ve stejnou dobu  jsem se začala zajímat o Astrologii, postupně jsem absolvovala tři astrologické školy. V letech 2000 – 2002 to byla Škola klasické astrologie u pánů Ing. Zdeňka Bohuslava a Ing Richarda Stříbného. V letech 2003 - 2004  Školu nativní astrologie a její karmické nadstavby u pana Ing. Petra Rastokina. V letech 2005-2007 Astrologickou školu pro statečné - škola humanistické a transpersonální astrologie pana Pavla Turnovského. Od roku 2001 jsem členem Astrologické společnosti ČR, jejíž schůzky pravidelně navštěvuji a podílím se na její činnosti, od roku 2007 se účastním aktivit Skupiny Zadních astrologů vedené paní Martinou Lukáškovou.

To co jsem se za léta naučila, ráda předávám dál, a to ať už formou kurzů nebo konzultací.

 

Horoskop je pro mne cosi jako hvězdná mapa, která nám pomáhá se orientovat v nepřehledných situacích a ukáže nám, tak jako námořníkovi na moři kompas, správný směr. Vždyť již na Smaragdové desce je psáno: „ …jak nahoře tak dole, jak dole tak nahoře….“

Karty jsou pro mne jakýsi zdroj komunikace, můžeme se jich zeptat na cokoli a ony nám vždy odpoví, ale je na nás, jak jim porozumíme…

………

 

     Z horoskopu dne narození se můžeme dozvědět  „co nám daly hvězdy do vínku“ , jaké schopnosti a tužby si neseme životem a v kombinaci s horoskopem současnosti i vhodnou dobu, kdy a jak tyto schopnosti rozvíjet. Jak se nám to povede a čeho se při tom vyvarovat, se můžeme zeptat karet, nesmíme však zapomenout, že hlavními aktéry jsme my sami, a jak s tím naložíme, záleží jen a jen na nás.

 

 

www.astrologienalopate.cz  2012 - 2022