O Kurzu

 

Kurz Astrologie na lopatě

Kdo máte zájem nahlédnout pod pokličku astrologie a porozumět řeči hvězd,  neváhejte.........Astrologie na lopatě

 

 ..............  utvořte skupinku zájemců o kurz a kontaktujte mne.

...............  jste sami? Nevadí. Nabízím možnost individuálního kurzu 

                  kontaktujte mne.

 

 

Proč  „na lopatě“ ?

Kurz "Astrologie na lopatě" je cyklus na sebe navazujícím přednášek. Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí o astrologii něco dozvědět, ať již jsou to úplní začátečníci nebo ti, kteří se o astrologii zajímají okrajově jako o doplněk k jiným oborům. Na jednotlivých lekcích se postupně probírají  astrologická témata. Na kurzu se naučíte základy astrologie, které jsou dostačující pro ty, kteří jsou časově vytížení a nemají čas na samostudium a inspirující pro ty, kteří se chtějí nad probranými tématy zamýšlet. V závěru kurzu si ukážeme, jak koresponduje astrologie s tarotem.  Kurz je veden srozumitelnou formou, dalo by se říci  "po lopatě", kdy se účastnící zapojují a diskutují nad probíranými tématy.

 

Co na konci ?

Na konci kurzu astrologie budete mít za sebou pohodová setkávání nad astrologií, budete vědět, co astrologie je, co od ní může chtít, ale i to, co vám neřekne. Porozumíte její symbolice a budete si umět s pomocí hvězd poradit, nebudou z vás sice profesionální astrologové, ale budete mít přehled. A ti, kteří se budou chtít astrologii věnovat dál, budou mít pevný základ pro další studium. Účastníci, kteří absolvují celý kurz obdrží účastnický list.

 

Kdy a kde?

Přednáším na pozvání konkrétní skupiny zájemců, takže je vše na domluvě.

Rozsah kurzu je 24 hodin: celodenní 2x víkend nebo všední den večerní 8x3 hodiny. Po domluvě se dá rozsah kurzu přizpůsobit vašim požadavkům.

Přednáším v Praze a okolí, ale ráda přijedu za vámi po celé ČR.

 

Za kolik ?

Běžná cena je 1 000,- Kč za odpřednášenou hodinu,  +  cestovné mimo Prahu – 5 Kč/km, po Praze zdarma.

 

www.astrologienalopate.cz  2012 - 2020