O přednáškách

 

Přednášky Astrologie na lopatě

Samostatné večerní případně celodenní přednášky na dané téma. Účastníci se mohou aktivně zapojit a tím z přednášky vytvořit jedinečné a neopakovatelné setkání s astrologií. Cílem přednášek je poodhalit tajemství astrologie.

 

Jednotlivá témata :

 

 

 

Horoskop?  - Co to je?

  • Horoskop je grafické zobrazení kvality okamžiku. Srozumitelnou formou si řekneme, co a jak je v horoskopu zobrazeno a co lze z něj vyčíst.

Co nám daly hvězdy do vínku?

  • S prvním nádechem při narození vdechneme to, co je kolem nás, tedy kvalitu okamžiku. Srozumitelnou formou si řekneme, jak je tento okamžik zachycen v horoskopu.

Znamení zvěrokruhu a antická mytologie?

  • Znamení zvěrokruhu nesou stejné názvy jako souhvězdí, se kterými byla v dávných dobách spojována, a ta byla opředena mýty a legendami. Ponoříme se do starodávných příběhů a řekneme si, jak se který příběh zobrazí, v kterém znamení.

Hodíme se k sobě, miláčku?

  • Do partnerského vztahu každý přináší něco svého. Co to je a jak to vnímá ten druhý, můžeme vyčíst ze vzájemné vazby dvou horoskopů. Srozumitelnou formou si řekneme, co nám "hvězdy chtějí říct". 

Kouzlo úplňku.

  • O měsíci v úplňku již bylo mnoho napsáno, ale jak opravu působí….. Srozumitelnou formou si řekneme, jak Měsíc putuje po obloze a jakou silou kdy disponuje.

Úplněk v ……..

  • Cyklus přednášek (vždy samostatná přednáška) o síle Úplňku v jednotlivém znamení zvěrokruhu. Srozumitelnou formou si řekneme, jak Měsíc prochází jednotlivými znameními zvěrokruhu a jak se to na nás projevuje.

Slunce v ……

  • Cyklus přednášek (vždy samostatná přednáška) o síle Slunce  v jednotlivém znamení zvěrokruhu. Srozumitelnou formou si řekneme, jak Slunce prochází jednotlivými znameními zvěrokruhu a jak se to na nás projevuje.

 

                                           Poodhalit můžeme i tajemství tarotu....

Tarot? Co to je?

  • Tarot, tarotové karty? Je to hra, věštecká metoda, nebo zrcadlo našemu podvědomí? Srozumitelnou formou si řekneme, co tarotové karty jsou, ale rozhodnutí, jak je uchopit, bude na vás.

 

Balíček karet

  • Tarotových karet v balíčku je 78. Srozumitelnou formou si řekneme, jak jsou tarotové karty v balíčku uspořádány a jaké cesty vedou k jejich pochopení.

 

 ..............  utvořte skupinku zájemců o vybranou přednášku a kontaktujte mne. Neoslovila vás daná témata a máte zájem? Navrhněte a třeba se domluvíme ......

 

 

Kdy a kde?

Přednáším na pozvání konkrétní skupiny zájemců, takže je vše na domluvě.

Jednotlivé přednášky jsou večerní (3 hodiny),  případě v rozšířené verzi celodenní ( 6 hodin),  přizpůsobené vašim požadavkům. 

Přednáším v Praze a okolí, ale ráda přijedu za vámi po celé ČR.

 

Za kolik ?

Běžná cena je 1 000 Kč za odpřednášenou hodinu,  +  cestovné mimo Prahu – 5 Kč/km, po Praze zdarma.

 

 

  www.astrologienalopate.cz  2012 - 2024